Назар Токар
Опубліковано: 15 Березня 2017
Оновлено: 3 Травня 2017

Microsoft тепер вже офіційно представив нову версію Skype для Android. Нарешті розробник почув своїх користувачів і показав щось більш-менш швидке у вигляді Skype Lite, адже останнім часом ми чули багато критики на адресу сервісу.

Що таке Skype Lite?

В Skype Lite ній був зменшений розмір інсталятора, також вона потребує значно менше ресурсів системи у порівнянні зі звичайним додатком. Незважаючи на оптимізований розмір, у програмі з’явилися і нові функції.

Новий Skype Lite відображає весь список контактів і дозволяє вибирати, можна спілкуватися з ними через Skype або зробити звичайний мобільний дзвінок. Окрім іншого, в налаштуваннях можна змінити режим стиснення даних, що дозволить передавати менше трафіку. Нова версія важить 14 Мб, що вдвічі менше звичайної.

Окрім того, в новому Skype є інтеграція з sms, тому звичайні повідомлення можна читати й писати прямо в додатку. Раніше схожий функціонал ми вже бачили у Google Hangouts. Слід визнати, що такий інтерфейс виявився доволі зручним.

Офіційно спочатку додаток могли завантажити тільки жителі Індії, жителі останніх країн отримали таку можливість тільки через тиждень. Додаток є у Google Play, однак кнопка «Завантажити» раніше була неактивною, так що індуси вже виклали завантажений з магазину файл для інсталяції. Програму вже можна було інсталювати, але не для всіх моделей.

Наприклад, Xiaomi нову версію поки не підтримує.

В рекламному ролику програма називається доволі дивно: «Скайп для Індії»:

Ця історія нагадаує фразу відомого персонажа: «Я вам посилку приніс, але я вам її не віддам».

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.

  1 коментар

  спочатку нові
  за рейтингом спочатку нові за хронологією

  Я смотрю, что все, к чему прикасается рука макрософака превращается в унылое говно! Был скайп как скайп, как только выкупил ее Гилл Бейтс - сразу пошли тормоза и рекламы, притупляющие работу не только скайпа но и компа в целом!

  Хорошо хоть есть вэб-версия... ало-мальски работает