Сучасні технології вже дозволяють виводити безпілотні авто на вулиці міста. Нещодавно ми писали про те, що в Сан-Франциско Uber тестує автономні таксі, а вже зараз влада Каліфорнії пішла на безпрецедентний крок.

Обов’язкова вимога для всіх безпілотних авто, які раніше подорожували дорогами США, як це не дивно — наявність людини у кабіні машини. Вона повинна слідкувати за діями штучного інтелекту та втручатися в процес керування у випадку нестандартних ситуацій.

Останнє рішення місцевого Департаменту автомобільних транспортних засобівКаліфорнії дозволяє автомобілям, які керуються роботом без водія в машині.

Це не означає, що найближчим часом каліфорнійці побачать наплив подібних механізмів на вулицях, адже виробникам потрібно пройти це купу інших сертифікаційних заходів, в тому числі й отримати дозвіл у Національного управління безпеки дорожнього руху США.

Однак, таке рішення дасть новий поштовх для розвитку технологій та дозволить вивести на дороги авто деяких виробників. Судячи з відгуків, Tesla вже готова до повністю автономного пересування.

Нам остається лише порадіти за мешканців сонячного штату та дочекатись поки на рідних дорогах залатають ями. Про розмітку й годі говорити.

Можливо, у той час коли американці будуть подорожувати на безпілотних таксі ми нарешті отримаємо перший справжній платний автобан.

Коменти

Виталий

С последними 2 абзацами полностью согласен! А вообще радует что хоть кто-то двигается дальше – это дает хоть какую-то надежду ))

Назар Токар

Дуже чекаю на нормальний доступний електромобіль :)