Знайомтесь, Еван (або просто Ев) Вільямс — мешканець міста з безпілотними авто, вегетаріанець, батько двох дітей та член клубу багатіїв. А ще він колись був генеральним директором Твіттера та залишається одним з найбільших його акціонерів. Нещодавно Ев заявив, що має намір продати близько 30 відсотків власних акцій компанії через «особисті причини».

Можливо, поштовхом до цього став той факт, що останні три місяці вартість акцій соцмережі впала на 15%, але Ев всіляко відмовляється коментувати події, які з цим пов’язані. До речі, після оприлюднення його рішення ринкова вартість Твиттера впала ще на один відсоток.

Sale!

Звичайно, з вуст керівника ми почули про те, що останнім часом він витратив багато коштів через свій венчурний фонд, вів активну благодійну діяльність та багато інвестував пожертвував у політичні компанії. Незважаючи не продаж акцій, він і надалі планує залишитися серед керманичів соцмережі. Інший інвестор Твіттеру, Крис Сакка у березні заявив, що вже продав свою частку в компанії.

За думкою аналітиків, Твіттер виглядає непоганим капіталовкладенням для нового інвестора ззовні, який має відповідні фінансові ресурси. Разом з акціями він зможе придбати голоси, які нададуть йому переваги при прийнятті суперечливих рішень.

Акції компанії під час запуску коштували 63$, а березень 2017-го почали з відмітки 16$.

Технолог за професією, літератор в душі. Любить технологічні речі. Мріє розвинути в Україні мережу безкоштовних заправок для електромобілів.

Коменти