Ще якісь десять років тому публічна людина могла як завгодно міняти свою думку і майже ніхто не зміг спіймати її на брехні. Державні ЗМІ показували й писали про те, що потрібно, а приватні видавництва не цікавилися політичними темами.

Іінтернет зіграв злий жарт з політиками, співаками, спортсменами та іншими відомими особистостями. Тепер для того, щоб перевірити виконання обіцянок про безвіз, наскільки слова збігаються з ділом, не потрібно проводити глибокі дослідження, достатньо лише передивитися архіви на YouTube.

11 квітня Іван Дорн дав доволі суперечливе інтерв’ю російському спортивному журналісту Юрію Дудю. В ньому артист озвучив неоднозначну політичну позицію, яка суперечила його вчинкам й викликала обурення серед шанувальників з України.

«Росія — старший брат, просто ми посварились», а футболку з тризубом він одяг «щоб не смерділи» — таким камінаутом зустрів Іван своїх українських прихильників.

Ми не станемо судити артиста за необережні висловлювання, кожен сам може зробити висновки. Давайте лише подивимось, як відреагували українці в соцмережах щодо вчинку артиста.

Для прикладу надамо декілька постів від колишніх шанувальників творчості співака.

как можно жить совсем без брата
в москве не петь и не вонять
спросил иван и сразу умер
по крайней мере для меня

Навіть офіційні особи не дуже зраділи висловам Івана Дорна.

Міністр Культури Євген Нищук сказав: Артисти є не просто тими, хто веселить і несе тільки свій талант, і ніщо інше їх не повинно хвилювати. Це не правильно. Коли на сході держави гинуть десятки тисяч кращих синів України говорити, що тут йде невелика сварка – неприпустимо

Ось так завдяки сучасним технологіям можна легко викрити людей, які видають за себе не тих, ким вони є насправді. Будьте чесними. Особливо в інтернеті.

Технолог за професією, літератор в душі. Любить технологічні речі. Мріє розвинути в Україні мережу безкоштовних заправок для електромобілів.

Коменти

Голлан Дець

Просто російськомовні більш схильні жити в іншій культурній, зазвичай московській реальності.

Назар Токар

Мова на вашу думку формує світогляд чи не грає ролі, якою мовою говорить людина?