Як відомо, кинути палити — важко. Але не тільки через пристрасть до нікотину, а й через психологічну звичку постійно крутити сигарету в руках. Користувачі смартфонів потрапили в цю саму пастку. На автобусній зупинці, в ліфті, перед телевізором, у туалеті вони постійно й практично бездумно скролять стрічку новин в фейсбуці, інстаграмі або твітері.

Розробник Ден Куртц вирішив дати людям те, чого вони хочуть, — контент, який ніколи не закінчується і при цьому не забиває голову. Так на світ з’явилася соціальна мережа Binky, в якій ніколи нічого не відбувається.

Ось фотографія якихось людей, за нею — знімок їжі, далі — предмети біжутерії. Взуття, пляшка, море, мармелад, Майкл Джексон, спінери.

Нічого нового. Головне — не зупиняти рух і ставити лайки. Тільки одна невелика поправка — все це не реально. (Крім Майкла Джексона, звісно!).

В Binky можна писати будь-які коментарі. Все одно їх ніхто не читатиме

Стрічка в Binky формується випадковим чином. Ви можете гортати її, «лайкати» фальшиві публікації, ділитися записами з вигаданими підписниками і коментувати що завгодно.

Коментарі у відповідь також генерує сама система.

Кожного разу, коли ви натискаєте на клавіатуру, в спеціальному полі з’являється слово, фраза, хештег або символи емодзі, поки ви не перестанете друкувати. У підсумку виходить щось на кшталт «This looks amazing! #harlemshake #wordsToLiveBy #rofl».

Варто врахувати, що жодна дія не має ефекту і не зберігається.

Навіть добре, що Binky — це ілюзія. Ви ніколи не опинитесь в епіцентрі дискусій, не засмутитесь «зраді».

Ви будете спокійними та радісними, адже до перегляду вам пропонують естетично приємні фотографії без натяку на агресію. Якщо ж вам стане нудно, захочеться конфронтації і ширшого спектру почуттів, то Facebook ще ніхто не забороняв.

Binky представили на форумі розробників «Comedy Hack Day», який проводила компанія Cultivated Wit, що займається виробництвом і розповсюдженням розважального контенту.

В Binky можна безкінечнио скролити контент, він завантажуєтсья випадковим чином ніколи не закінчується

За словами Дена Куртца, ідея додатку прийшла до нього, коли він в очікуванні потягу гортав свою Facebook-стрічку. В результаті він прийшов до думки, що люди хочуть від смартфонів не жартів, фотографій та відео, а ось цієї зацикленої дії — дотик до скляного прямокутника і легкий рух вниз, дотик — рух вниз.

Ян Богост, автор колонки в The Atlantic, зазначає, що задоволення й користі від нового контенту з кожним днем стає все менше.

Binky ж пропонує іншу реальність, де не буде погоні за «лайками». Але буде присутній спокій і душевна рівновага.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

pokut1

Які вони приємні усі, добре зняті ролі!