Чим більше нових технологій, тим більше часу з’являється у людини подумати про високе. Тому добре, що в розробників так багато ідей. Одна з нещодавно анонсованих — робот, який буде підключати електрокар до зарядної станції. Вам навіть з машини виходити не доведеться! Проект розробляє Volkswagen разом з KUKA Roboter, німецькою компанією, яка займається виробництвом промислових роботів.

Як і інші автовиробники, VW працює над створенням автономного транспортного засобу. У цьому їй допомагають NVIDIA і Mobvoi. Однак німці, як їм і належить, мислять на кілька кроків вперед — машини ще немає, а вони вже починають розробку необхідної інфраструктури. Саме тому компанія оголосила про розширене партнерство з KUKA.

«Ця співпраця пов’язана з наявним спільним проектом, який вивчає взаємодію людини й робота», — йдеться в поширеній заяві.

Прототип зарядної станції, яка сама під’єднуватиметься до електромобіля.

Мова йде про автоматичний механізм, який зможе підключати електроавтомобіль до зарядної станції, щоб водієві не потрібно було виходити з машини.

«У майбутньому роботи стануть незамінними помічниками в багатьох повсякденних справах. Автономне водіння не стане винятком. Разом ми будемо працювати над інноваційними концепціями, щоб наблизити це майбутнє», — сказав Тілл Рейтер, генеральний директор KUKA.

Концепція є цікавою й корисною, але німці – далеко не перші, хто починає її реалізацію. Ще 2015 року Tesla випустила відеоролик, на якому був зображений прототип подібного механізму. Він міг знайти зарядний порт автомобіля і під’єднати його до станції.

Однак це не єдиний варіант, який розглядають виробники. Інші компанії мізкують над створенням більш потужного бездротового зарядного пристрою, який можна буде використовувати для припаркованих автомобілів. І було б взагалі чудово заряджати машину безпосередньо в дорозі.

Volkswagen і KUKA прагнуть створити й інші інноваційні технології у сфері самокерованих машин. Однак більше подробиць немає.

«Автономні транспортні засоби будуть сприяти підвищенню мобільності та комфорту, спрощенню деяких процесів, а також появі інноваційних послуг. Наша мета — використати нове стратегічне партнерство для розвитку інших можливостей у цій галузі», — каже Ульріх Ейхорн, керівник відділу досліджень і розробок Volkswagen.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти