Назар Токар
Опубліковано: 20 Липня 2017
Оновлено: 2 Жовтня 2017

Уряд Індонезії офіційно заблокував месенджер Telegram. На сьогодні це один з найпопулярніших месенджерів, який має більше 100 млн активних користувачів.

Індонезія сьогодні є другою країною після Китаю, що повністю заблокувала доступ до Telegram. Про плани уряду щодо блокування месенджеру місцеві жителі писали на Reddit ще на початку липня, проте, ці попередження залишились без уваги.

Через кілька днів представники уряду пояснили причину:

Терористичні групи використовують чати в Телеграм для координації та здійснення збройних нападів.

12 липня користувачі кількох великих індонезійських провайдерів «Telkom» і «XL» стали помічати, що програма не може підключитись до серверів, 19-го липня доступ до месенджера було остаточно закрито для всієї країни.

Павло Дуров, засновник і керівник Telegram, заявив, що він ніколи не отримував жодних запитів або листів від уряду Індонезії.

Як виявилось згодом, запит від уряду зі списком терористичних каналів в месенджері Telegram все ж таки отримав, але не встиг його обробити.

16 липня Дуров пообіцяв набрати нову команду модераторів, яка займатиметься виключно Індонезією. В цій країні населення говорить 700 мовами, тому це буде непросто.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.
← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
Поширити у Фейсбуці
Надіслати у Messenger
Надіслати в Telegram
Надіслати у WhatsApp
Зберегти в Pocket
Обговорення