ПриватБанк почав випуск лімітованої серії платіжних карток з Гусьом – популярним персонажем українського сегменту Facebook.

Усім банком по-доброму заздримо Гусю. Бо, коли шо не так, йому можна висловлюватися щиро, та іноді навіть не дуже виховано. А нам корпоративна етика не дозволяє, — з гумором повідомила клієнтам цю інформацію прес-служба ПриватБанку.

Замовити нову картку легко можна тут. Одразу варто попередити: ексклюзивна картка з Гусьом обійдеться у 99 грн. Її обслуговування, обіцяють у ПриватБанку, буде безкоштовним.

Розчарування століття.

Хто такий Гусь?

Ну а тепер трішечки про Гуся, якщо ви досі з ним незнайомі. Знайомтесь!

Вакруг купа людей, які кажуть, шо знають мене. Да навіть я сама себе не знаю

Гусь – вигаданий іронічний персонаж, створений художником-ілюстратором Надією Кушнір. Його спільнота у Facebook має понад 70 тисяч підписників.

Мама Гуся — Надія Кушнір.

Гусь веселий, дотепний, інколи нецензурний і говорить суржиком. Але це все обгортка, під якою ховаються життєва мудрість і самоіронія.

Ценно не тільки те, шо ти говориш.

Читайте також: Топ-5 оригінальних футболок українських брендів

До речі, не всі користувачі Facebook ставляться до вигаданого персонажа позитивно (його частенько критикують за суржик та використання нецензурної лексики).

В житті вижливо в будь-якій ситуації триматися на плаву.

«Жахіття якесь. Як ви смієте знущатися з української мови? Руки би пообрубувала таким “майстрам”!», або «Це убожество. Якою мовою воно підписане? Вам, жіночки, все одно, що купувати, аби розрекламоване?», або «Підписано малороським діалектом азіровки. Для малоросів нормальний гусь» — такі коментарі доволі часто зустрічаються під постами про продукцію з Гусьом.

Насправді світом керують мілкі люди.

Так, Гусь бізнесмен. З деяких пір його філософія пішла у маси — на чашки, сумки, футболки та навіть дитячі речі. Як-то кажуть, не ПриватБанком єдиним.

Дівчинка з Гусьом.

Авторка устами Гуся відреагувала на критику у стилі свого персонажа:

Оце можна посадити дерево, внуків піти побавити, борщу зварити, вареників наліпити, дома прибрати, попрасувати, Шевченка портрет поправити, повишивати, калину в вазу поставити, поборотися за гендерну рівність і рівність прав всіх кого не лєнь, піти кіпішувати на владу про те, шо всьо гамно, про рейнеір піти посваритися, або навпаки не сваритися, боротися проти колорадських жуків, проти штучних сісєк, меблі вдома посовати і скільки ще іншого всякого життя нам підкидає, шоб падєлать.

Що віз, що безвіз, Гусь і так літати вміє.

Прихильники і противники пишуть листи вигаданому персонажу і його авторці, розказуючи їй, шо вона не права чи вона молодець.

І приз за жарт року года отримує Гусь.

Люблю життя у всіх його проявах. Завжди знаходжуся у пошуку. Інколи знайденим хочеться поділитися зі світом. Власне це я і роблю на сторінках "Тokar.ua".

Коменти

Вікторія

Обожнюю Гуся ^^ Сама авторка каже, що стікери у Телеграмі не офіційні, але як же ними не користуватися, такими класними.

Назар Токар

Цього дурка всі люблять :)