Єрченко Вадим
Опубліковано: 17 Серпня 2017
Оновлено: 3 Липня 2018

Марк Цукерберг хоче, щоб люди були політично грамотними та суспільно активними. Такий висновок можна зробити зі статті, яку опублікував Engadget.

Facebook тестує нову функцію, яка буде відповідати за появу у вашій стрічці постів місцевих політиків. Навіть якщо ви на них не підписані.

Правда, це не означає, що тепер новини від ваших друзів і улюблених спільнот відійдуть на другий план, а замість них будуть політичні гасла та обіцянки. Відповідні повідомлення потраплятимуть вам на очі максимум раз на тиждень, дізнався Engadget через свої джерела.

У цієї медалі є й інший бік — вам буде відомий порядок денний не лише симпатичних вам діячів, але також і їхніх опонентів. Ви можете цього уникнути, але за однієї умови — якщо серед ваших френдів немає жодного чиновника.

Поки невідомо, чи буде ця функція працювати в інших країнах або ж лише на території Америки.

«Компанія хоче брати активну участь у політичному житті, а також не допустити того, що сталося на президентських виборах в США 2016 року», — пишуть журналісти.

Є думка, що Facebook зіграв важливу роль у перемозі Дональда Трампа. Завдяки алгоритму «що більше лайків, то вище пост у стрічці», люди регулярно бачили фейки, фігурантами яких були противники Трампа.

З огляду на це логіка можливого нововведення зрозуміла — користувачі будуть в курсі подій з життя того чи іншого табору, і тому зможуть відрізнити фейк від правдивої інформації.

Але, повторимося, офіційного підтвердження поки що немає. Відомо, що Facebook справді оновить алгоритм ранжирування постів у стрічці, але з інших причин. У компанії помітили, що багато хто відмовляється чекати, коли нарешті завантажиться сайт за посиланням.

Наприклад, до 40% користувачів залишають сторінку після 3-секундної затримки. Тому найближчими місяцями пріоритет отримають ті пости, лінки яких швидше завантажуються.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти
← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
Поширити у Фейсбуці
Надіслати у Messenger
Надіслати в Telegram
Надіслати у WhatsApp
Зберегти в Pocket
Обговорення