Нещодавно ми писали про те, що музичний сервіс SoundCloud опинився на межі банкрутства. Засновникам сервісу довелося звільнити 173 працівника і закрити офіси в Сан-Франциско і Лондоні. Становище здавалося безвихідним.

Один із користувачів навіть завантажив із SoundCloud усі записи і створив офлайн-архів на 900 терабайт. Однак днями виявилося, що цей любитель музики змарнував свій час, бо власникам сервісу вдалося знайти інвесторів.

Руку допомоги простягнули американський інвестиційний банк The Raine Group і сінгапурський венчурний фонд Temasek. За інформацією ВВС, сума їх інвестицій у сервіс склала 170 млн $. Це найбільші фінансові вливання за всю історію SoundCloud, зазначив Олександр Льюнг, один із засновників сервісу.

Також він повідомив про кадрові зміни. Сам Льюнг залишив пост генерального директора, його місце зайняв Керрі Трейнор, який до цього обіймав аналогічну посаду у Vimeo.

Разом із ним до команди SoundCloud приєднався його колега Майк Вайсман. Він став головним операційним менеджером. Завдання нового керівництва — знизити витрати та знайти способи для монетизації ресурсу.

А що буде з Льюнгом?

«Я йду? Звісно ж, ні. Десять років я розривався між трьома посадами: засновника SoundCloud, генерального директора і голови ради директорів. Тому нині я дуже радий передати кермо влади Керрі, бо я зможу зосередитися на ролі голови ради директорів», — написав Олександр Льюнг.

Аудиторія SoundCloud становить 175 млн користувачів. Загалом з моменту заснування стартап залучив 193,3 млн $.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти