Приємно повідомляти про успіхи українських розробників. Нещодавно ми писали про стартап New Cave Media, який став одним з переможців конкурсу від Google News Lab та Online News Association.

Сьогодні у нас не менш приємна новина — одесити з 3DLook пройшли відбір до бізнес-акселератора Boost VC. Тепер на них чекають 50 тис. $ та переїзд до Силіконової долини.

Одеські розробники створили додаток 3DLook. Він працює на технології 3D-сканування людського тіла за допомогою нейромереж та смартфона. Система обробляє отримані дані і визначає параметри, форму і розміри тіла.

Що цікаво, спочатку додаток мав інші завдання. За його допомогою можна було приміряти будь-яке супергеройське вбрання.

У широкому доступі ця програма з’явилась восени 2016 року. Перезапуск 3DLook відбувся у липні 2017 року.

Для роботи програмі потрібно, щоб користувач зробив кілька фото своєї фігури і вказав свій зріст. Далі можна буде побачити, які розміри одягу йому підходять.

«Тільки в Штатах через повернення одягу виробники та ритейл втрачають до $ 30 млрд щороку. Ми вирішили за допомогою нашої технології посприяти їм у розв’язанні цієї проблеми і зробити b2b-продукт SAIA (Scanning AI for Apparel) для цієї індустрії», — розповів Вадим Роговський, засновник стартапу.

Додаток можна отримати за місячною підпискою або платити 10 центів за кожну відскановану фотографію.

Як розповів Роговський, з моменту запуску команда отримала близько 100 заявок від потенційних клієнтів. Поміж них є як великі бренди, так і невеликі інтернет-магазини.

Boost VC — це бізнес-інкубатор, який спеціалізується на стартапах у сфері доповненої та віртуальної реальності, а також штучного інтелекту (AR/V/AI).

«Щороку ми запускаємо дві програми підтримки. Ми інвестуємо в один стартап до 50 тис. $ в обмін на 7% у компанії. Ми шукаємо розробників по всьому світу для нашого акселератора у Силіконовій долині. Ми надаємо все необхідне, щоб команди могли зосередитися на роботі», — зазначено на сайті Boost VC.

Сумарні капіталовкладення в 3DLook вже склали 350 тис. $, сказав Вадим Роговський.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти