Єрченко Вадим
Опубліковано: 8 Вересня 2017

«Назустріч українським підприємцям» — саме так можна назвати ініціативу «ПриватБанку», бо з вересня 2017 року юридичні особи можуть відправляти фінансову звітність в електронному вигляді. Про це повідомляє прес-служба установи.

Згідно з нормативними документами, що діють в Україні, всі без винятку банки повинні мати наступну інформацію: яка структура власності компанії-клієнта, хто кінцеві бенефіціари, що там із фінансовою звітністю тощо.

Якщо перевести у бюрократичну площину, де наша країна перебуває і досі, то це означає — багато паперів, часу та нервів, бо донедавна ці документи приймали лише у письмовому вигляді. Але завдяки змінам у законодавстві, звітність може бути надана й у цифровому форматі.

Тепер корпоративним клієнтам не потрібно більше прикріпляти відскановані копії звітів, а достатньо буде у «Приват24 для бізнесу» подати до банку стандартний xml-файл уже наданої в державні органи електронної звітності.

А якщо клієнти працюють з електронною звітністю через безкоштовні сервіси «ПриватБанку», то ми обробимо ці дані автоматично, відповідно до вимог Національного Банку з ідентифікації клієнтів, — повідомили у прес-службі.

Окрім сервісів електронної звітності, у «Приват24 для бізнесу» також можна скористатися електронним документообігом та системою бухгалтерського, управлінського і оперативного обліку 1С-онлайн, нагадають у прес-центрі.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
Tokar_ua Будьте в курсі. Долучайтесь до нашого каналу в Telegram.

  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.