«Назустріч українським підприємцям» — саме так можна назвати ініціативу «ПриватБанку», бо з вересня 2017 року юридичні особи можуть відправляти фінансову звітність в електронному вигляді. Про це повідомляє прес-служба установи.

Згідно з нормативними документами, що діють в Україні, всі без винятку банки повинні мати наступну інформацію: яка структура власності компанії-клієнта, хто кінцеві бенефіціари, що там із фінансовою звітністю тощо.

Якщо перевести у бюрократичну площину, де наша країна перебуває і досі, то це означає — багато паперів, часу та нервів, бо донедавна ці документи приймали лише у письмовому вигляді. Але завдяки змінам у законодавстві, звітність може бути надана й у цифровому форматі.

Тепер корпоративним клієнтам не потрібно більше прикріпляти відскановані копії звітів, а достатньо буде у «Приват24 для бізнесу» подати до банку стандартний xml-файл уже наданої в державні органи електронної звітності.

А якщо клієнти працюють з електронною звітністю через безкоштовні сервіси «ПриватБанку», то ми обробимо ці дані автоматично, відповідно до вимог Національного Банку з ідентифікації клієнтів, — повідомили у прес-службі.

Окрім сервісів електронної звітності, у «Приват24 для бізнесу» також можна скористатися електронним документообігом та системою бухгалтерського, управлінського і оперативного обліку 1С-онлайн, нагадають у прес-центрі.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти