Найчастіша проблема, з якою стикаються власники смартфонів та планшетів — це брак вільного місця. Один із варіантів її вирішення — хмарні ресурси, але це не вихід, бо для більшої зручності сховище все ж таки має бути на фізичному носії. І він, цей чудо-носій, таки існує.

Компанія SanDisk, відома своїми картами пам’яті, презентувала microSD на 400 Гб.

Повна назва цієї флешки — microSXDC USH-I, наче її присвятили маленькому дроїду з «Зоряних війн», жартують журналісти Wired. Водночас вони зазначають, що SanDisk запропонувала карту пам’яті небаченої раніше місткості.

Більше вільних гігабайтів на microSD вам дійсно не знайти.

Картка пам’яті на 400 Гб нічим не відрізняється від такої ж на 2 Гб. Хіба що написом.

Також виріб американської компанії може похвалитися високою швидкістю передачі даних — до 100 МБ/с. Завдяки цьому копіювання 1,2 тис. фотографій займе не більше хвилини. Якщо весь обсяг пам’яті використати під відеоролики, то можна записати на карту до 40 годин відеоматеріалу у Full HD.

Це ідеальний варіант, якщо ви знімаєте квадрокоптером.

Є й інші варіанти, як можна розпорядитися 400 Гб. Наприклад, на карту помістяться:

  • 420 повних копій збірки кліпів гурту Бумбокс за 5 років,
  • 105 копій мультфільма «Король Лев» в HD,
  • 6.825 примірників відеокліпу «Look What You Made Me Do» співачки Тейлор Свіфт,
  • 54.794 примірника цієї ж композиції в mp3-форматі,
  • 67.796 фотографій, зроблених за допомогою Samsung Galaxy S7 тощо.

Жарти жартами, а яка ж ціна? Всього 250$. І ще SanDisk дає гарантію на 10 років. Карту можна використовувати у гаджетах на Android, камерах, дронах та інших пристроях. Продаж стартує вже найближчим часом.

Цікаво, що попередній рекорд належав компанії Samsung. Її карта місткістю 256 Гб коштувала так само — 250$. А до цього «королем гори», знову ж таки, була SanDisk з флешкою на 200 Гб. У продаж вона надійшла на початку 2015 року.

Таким чином, у SanDisk пішло два роки, щоб удвічі збільшити обсяг своєї microSD та повернути собі першу позицію у цьому сегменті. Та слід зауважити, що рік тому SanDisk презентувала картку пам’яті SDXC на 1 ТБ. Але то був прототип, і про його долю наразі нічого невідомо.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти