Єрченко Вадим
Опубліковано: 4 Жовтня 2017

Кожен має право спілкуватися зручною для нього мовою, якщо через це не виникає комунікаційних проблем. Але, на жаль, не всі майданчики здатні вповні забезпечити таку можливість. Ось, наприклад, Twitch — провідний сайт потокового відео на ігрову тематику — не має у своєму інтерфейсі української мови. Щоб виправити це, геймери збирають підписи.

Відповідна петиція з’явилася на Twitch 8 червня 2016 року.

«В Україні проживає більше 40 млн людей. За останнім переписом населення, 67,5% вважають українську своєю рідною мовою», — пише Роман Кононенко, автор петиції.

Також він написав, що Steam (онлайн-магазин ігор та програм, створений компанією Valve — ред.) додав українську мову ще 2013 року. Відтоді кількість користувачів з українською локалізацією значно збільшилася. Станом на вересень 2017 року в Steam було 4,8 млн геймерів, з яких 193 тис. обрали україномовний інтерфейс.

«Зважаючи на викладені вище аргументи, ми, українська ігрова спільнота, просимо вас, Twitch та Amazon (остання володіє сервісом — ред.) надати українській мові статус офіційної. Ми готові власноруч все перекласти, якщо ви надасте нам таку можливість», — написав Роман.

Підтримати петицію можна тут. Підтвердивши свою особу через Fb або електрону пошту, ви можете віддати від 1 до 3 голосів, залежно від того, наскільки це питання важливе для вас.

Ініціативу підтримує Facebook-спільнота «Steam українською»:

«Twitch досі не має української локалізації, і, більше того, можливості обирати українську мову у фільтруванні трансляцій теж немає. Тобто, навіть якщо хтось транслює щось цікаве українською, то ви ніяк про це не дізнаєтеся. Відповідно, українські стрімери позбавлені можливості знаходити свою аудиторію, а відсутність популярних стрімів змушує розробників думати, що україномовної ігрової спільноти не існує», — написали адміни пабліку.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.