Якщо телефон, на який зареєстровано WhatsApp, було вкрадено або загублено, можна зробити так, щоб ніхто не міг користуватись вашим акаунтом.

По-перше, необхідно зв’язатись із служблю підтримки мобільного оператора, щоб той деактивував вашу SIM-картку. У такому випадку зловмисник не зможе підтвердити ваш аккаунт на цьому телефоні, тому що для цього треьа отримати SMS або дзвінок.

Після цього замовте у оператора дублікат SIM-картки з тим же номером і активуйте WhatsApp на новому телефоні. Програма WhatsApp може бути активною лише на одному пристрої і тілки за одним номером телефону.

У випадку, якщо ви не можете активувати WhatsApp на новому телефоні з тим же номером, ви можете звернутись до служби підтримки WhatsApp, щоб та деактивувала ваш аккаунт.

Для цього треба надіслати  електронною поштою повідомлення, що телефон втрачено і прохання про блокування. Вкажіть номер телефону в міжнародному форамті (+380…).

Важливо пам’ятати: якщо ви не звернетесь до WhatsApp щодо блокування акаунту, то програму навіть із заблокованою SIM-картою та відключеним телефонним зв’язком можна буде використовувати на агубленому телефоні через Wi-Fi.

Варто пам’ятати

  • Деактивований акаунт не означає, що він повністю знищений.
  • Якщо ви деактивуєте аккаунт, то ваше ім’я все одно буде відображатись у результатах пошуку.
  • На деактивований акаунт можна надсилати повідомлення, які зберігатимуться протягом 30 днів.
  • Якщо активувати свій аккаунт до його видалення, то ви отримаєте на новий телефон всі повідомлення. Також ви залишитесь в всіх групових чатах.
  • Неактивований протягом 30 днів аккаунт повністю видаляється (в т.ч. історія, контакти, аватар, ім’я).
  • Якщо не тримати копію переписки у хмарному сховищі, то після повторної активації попередні повідомлення будуть втрачені.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти