Назар Токар
Опубліковано: 11 Жовтня 2017
Оновлено: 17 Жовтня 2017

Канали в Telegram — це інструмент для трансляції повідомлень великим групам читачів. Теоретично вони можуть мати необмежену кількість членів, на практиці є обмеження у 20.000 учасників.

Коли ви надсилаєте повідомлення у канал, воно підписується іменем каналу, а не вашим. Можна призначати додаткових адміністраторів, які також можуть керувати вашим каналом.

Нові учасники бачать всю історію повідомлень у каналі, до якого вони приєднуються.

Якщо хочете, ви можете приєднайтеся до офіційного каналу Tokar.ua, щоб моментально отримувати посилання на нові статті.

Як створити канал

 • iPhone: створіть нове повідомлення (натисніть значок у верхньому правому куті розділу «Чати», Chats), потім виберіть «Новий канал» (New channel).
 • Android: натисніть значок з олівцем у списку чатів і виберіть «Новий канал».
 • Windows Phone: натисніть кнопку «+» у нижній панелі і виберіть «Новий канал».

Особливості каналів

 • При редагуванні або видаленні повідомлень після публікації в групу вони оновлюються або видаляються для всіх учасників.
 • Оновлення історії: вся історія повідомлень у вашому каналі завжди повністю буде доступна на всіх пристроях, в яких ви активували Telegram.
 • Миттєвий пошук: пошук за повідомленнями відбувається дуже швидко навіть серед десятків тисяч записів. Окрім пошуку за ключовими словами, можна фільтрувати повідомлення за відправником.
 • Відповіді, згадки, хеш-теги: якщо хтось відповідає вам, вказуючи ваше ім’я, таке повідомлення можна швидко побачити у відповідях.
 • Розумні сповіщення: будь-яку групу можна «приглушити», тоді ви отримуватимете сповіщення лише тоді, коли люди згадують вас або відповідають на ваші повідомлення.
 • Закріплені повідомлення: можна закріпити одне повідомлення, яке відображатиметься у верхній частині чату. Всі учасники отримають сповіщення про нього — навіть якщо вони вимкнули звичайні повідомлення з вашої групи.
 • Обмін файлами: Надсилайте та отримуйте файли будь-якого типу, розмір до 1,5 Гб, доступ до них одразу ж на інших пристроях.

Керування групами

Власник групи може призначати адміністраторів, які зможуть масово видаляти повідомлення, контролювати членство та закріплювати повідомлення.

Окрім того, керувати групами можна і через ботів. Власник групи сам може створити власні інструменти для будь-яких потреб, використовуючи наш Bot API на основі документації.

Публічні групи

Для своєї групи ви можете створити окрему адресу у форматі t.me/tokar_ua. Перейшовши за посиланням, кожен зможе переглянути всю історію чату та приєднатися до нього.

Супергрупи

Якщо група з часом матиме багато учасників, її статус можна оновити до «супергрупи». Супергрупи мають до 20.000 учасників, а також уніфіковану історію, тому видалені повідомлення зникають для всіх членів. Як і у звичайних групах, тут можна закріплювати повідомлення нагорі чату, щоб всі учасники могли їх бачити, включно із тими, хто щойно приєднався.

Канали — зручний і простий в роботі інструмент для трансляції записів великим аудиторіям. Як заявляє розробник, канал може мати необмежену кількість учасників, хоча в документації мова йде про 20 тисяч. Коли ви публікуєте повідомлення в каналі, це повідомлення підписується іменем і аватаром каналу, а не автора.

Яка різниця між групами, супергрупами та каналами?

Групи в Telegram підходять для обміну матеріалами з невеликим колом друзів чи співпраці у невеликих командах. В них може бути до 200 учасників, і кожен може додавати нових учасників та редагувати ім’я та групу фотографій. На відміну від груп, супергрупи та канали керуються їхніми власниками або призначеними адміністраторами.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.

  2 коментаря

  спочатку нові
  за рейтингом спочатку нові за хронологією

  Спасибо за статью. Расскажите еще про телеграмм чат-боты, чтоб уже точно было понятно что это и какие возможности их. Какие есть популярные? Спасибо!

  Автор
  Назар Токар

  Скоро буде ;)