Коли на ринку мобільних телефонів востаннє були цікаві та інноваційні моделі? Не пам’ятаєте? Ми також. Зараз смартфони відрізняються один від одного лише розмірами і цінами. Тільки й залишається, що ними мірятися.

Але, здається, ми перебуваємо на порозі міні-революції — ZTE презентує розкладний телефон з двома сенсорними HD-екранами, які утворюватимуть один дисплей, як у планшета.

Вже кілька тижнів серед розробників ходять чутки, що компанії ZTE та AT&T об’єдналися, щоб випустити цю міні-революційну модель під кодовою назвою Axon Multy або Axon M. Очікується, що про цей пристрій ZTE оголосить на нью-йоркській прес-конференції.

Параметри новинки

Що ми маємо наразі? В Axon Multy/M буде два HD-екрани. При розгортанні вони будуть трансформуватися в один 6,8-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 1920×2160. Окрім цього, він матиме процесор Snapdragon 820, 32 ГБ внутрішньої пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті, батарею на 3120 мАч та 20-мегапіксельну камеру.

Товщина в закритому вигляді — 10 мм. Орієнтовна ціна — 650$.

Axon Multy/M, схоже, має дизайн, подібний до «Project Valley», який Samsung збирається випустити наприкінці 2017 року. Своїми фантазіями на цю тему корейці поділилися ще 4 роки тому.

Відомо, що цей гнучкий смартфон хотіли випустити обмеженим некомерційним накладом у кілька тисяч примірників, у III кварталі цього року, для того, щоб партнери могли його протестувати. Повномасштабне промислове виробництво та комерційний реліз заплановані на 2018 рік.

З огляду на те, що дизайн у галузі мобільної телефонії вже майже 10 років не пропонує нічого нового, окрім сенсорного екрану, такі новини — як ковток свіжого повітря.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти