Єрченко Вадим
Опубліковано: 10 Листопада 2017

Ми вже розповідали про масштабний задум Арабських Еміратів під назвою Mars 2117, за яким у наступні 100 років на цій планеті з’явиться перше поселення, а майоріти над ним буде, звісно, стяг ОАЕ.

В рамках цього плану в Дубаї збудують місто, де вчені відтворять умови Марса. Ще один крок до червоної мрії — створення міністерства штучного інтелекту. І напроти цього пункту вже можна ставити відмітку «зроблено».

Керівником відомства та одним з піонерів «глобальної технологічної революції», яку замислили Емірати, став 27-річний Омар Бін Султан Аль-Олама. Про це у своєму Twiter’і написав Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум, прем’єр-міністр ОАЕ.

Він зазначив, що завдання міністерства — розвивати знання, а також підтримувати науку та дослідження.

Молодий міністр першого у світі міністерства штучного інтелекту — Омар Бін Султан Аль-Олама.

«Ініціатива спрямована на підвищення ефективності роботи уряду і створення інноваційного та високопродуктивного середовища шляхом інвестування в ШІ», — написали з цього приводу журналісти Arabian Business. Це — Стратегія ОАЄ зі штучного інтелекту, і вона стане однією з провідних цілей держави до 2070 року.

Також в ОАЕ з’явилися міністри перспективних наук і продовольчої безпеки.

Загалом, уряд Еміратів зазнав значних кадрових змін. Шейх Мохаммед писав, що такі пертурбації — це «оновлення крові, а також каталізатор до змін і підготовка до наступного етапу на шляху нашої країни». У лютому цього року він попереджав, що зменшить кількість міністерств.

Окрім цього, більшість державних функцій відійде приватному сектору.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.