«Укрпошта» нещодавно уможливила доставку для інтернет-магазинів, із оплатою посилки при отриманні. А зараз узагалі йдеться про те, що компанія спростить тарифи та зменшить їхню вартість!

Про це повідомила прес-служба «Укрпошти»:

«Для нас було важливо вирівняти перекоси у тарифах. Тому ми їх спрощуємо та приводимо до єдиної логіки. Після змін тарифи будуть найдоступнішими на ринку поштово-логістичних послуг в усіх вагових категоріях», — зазначив Ігор Смілянський, в.о. генерального директора «Укрпошти».

Працювати «по-новому» компанія почне з 1 січня 2018 року.

На які покращення нам слід чекати? Наприклад, дешевшою стане внутрішня письмова кореспонденція, а також відправка посилок вагою понад 3 кг. Цього вдалося домогтися за рахунок зменшення доплати за 1 кг. Відтак 5-кілограмовий пакунок, що пересилається в межах України, дозволить зекономити 3 грн, 7-кілограмовий — 7 грн, 10-кілограмовий — 13 грн.

Для тих, хто відправляє міжнародні посилки вагою до 10 кг, наприклад, до США, Австралії або Китаю, тариф також знижено.

Окрім цього, компанія запровадила окремий соціальний тариф для пересилання простих листів вагою до 20 грам для військовослужбовців (3 грн), а також спростила вагові категорії та відповідні комбінації тарифів (з 35 до 16) і знизила тарифи на більшу вагу в письмовій кореспонденції.

Нові тарифи

Нижче — нововведення в картинках і цифрах.

Деякі джерела стверджують, що Укрпошта навпаки, підвищить тарифи замість зниження. Варто дочекатись 1-го січня 2018-го, щоб побачити, що саме зміниться.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

Генадій

Єдиний раз коли користувався послугами Укрпошти – це колт мені

Денис Захаров

Не знаю, как и что там планируется, но в работе Укрпочты есть “сдвиги” – очередей действительно стало меньше. Наверное, потому, что стало меньше ходить людей . Часто отправляю одни и те же посылки, так их стоимость варьируется от 20 до 33 грн. При этом, Новая почта доставляет те же позиции за 40, Интайм – 33. Раньше Укрпочта брала ценой. Сейчас – спорно.

Назар Токар

У Уерпошти найбільша кількість відділень, вони можуть дозволити доставку в будь-яку точку країни. Але якість роботи під питанням…

Захаров Денис

Согласен. Однако Новая почта “наступает” им на пятки. Вроде уже все областные центры покрыты.