Єрченко Вадим
Опубліковано: 27 Листопада 2017
Оновлено: 6 Грудня 2017

Екскурсії з професійними гідами — це, звісно, добре. Але цей процес має кілька недоліків. По-перше, не ви обираєте час, а ваш провідник. По-друге, такі прогулянки містом мають чіткий графік. Тут «не відстаємо», там «не зупиняймося». По-третє, через навколишній гамір можна чогось не дочути.

Тому альтернатива була потрібна і вона з’явилася — тепер гуляти містом та дізнаватися щось нове можна за допомогою вашого смартфона або планшета.

Маршрут під назвою «Львів понад усе» починається біля фонтану Нептуну (площа Ринок). Дізнатися про це можна завдяки спеціальній табличці з QR-кодом та малюнком привітного лева — символу цього проекту. Стрілки вказують напрямок до наступного об’єкта.

Загалом їх 15: аптека «Під золотою зіркою», палац Потоцьких, парк Костюшка, Вірменська церква, музей Пошта тощо. Довжина  маршруту — 3,5  км. Пройти його можна за 2-3 години.

Щоб отримати маршрут, треба відсканувати смартфоном QR-код і отримати докладну карту із поясненнями.

Як це працює. Використовуючи гаджет, зчитуєте QR-код. Так ви опиняєтеся на сторінці з докладним описом та світлинами найближчого історичного чи культурного об’єкта. Окрім цього, з’явиться карта міста, де ви побачите позначки інших QR-табличок, аби ваша прогулянка не перетворилася на квест.

Щоби точно не заблукати, ви можете придбати путівники із описом маршруту та локацій. Їх ви знайдете у Центрі туристичної інформації (Ратуша) та у магазинах Vodafone.

«Саме зчитування QR-кодів дасть можливість краще пізнати місто самому. Ви ж екскурсовода не поставите на паузу, щоб щось гарно роздивитися, гарно це відчути, а тут ви самі собі господар. Ви перечитали текст, ви перевели погляд на цей об’єкт, щось обдумуєте — абсолютна свобода», — зазначив Ілько Лемко, автор маршруту.

Отримати інформацію про об’єкти можна українською, англійською, німецькою та польською мовами. У розробці — маршрути китайською та французькою.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
Tokar_ua Будьте в курсі. Долучайтесь до нашого каналу в Telegram.

  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.