Ми впевнені, що про біткоін, його злети та падіння, і знову злети, чули навіть наші бабусі. Але ж різновидів тих цифрових грошей вже кілька сотень і є серед них навіть українська криптовалюта «Карбованець» (KBR).

Так, він не належить ані до першого ешелону, ані до другого, бо коштує, якщо порівнювати з топами, копійки. Та останніми днями показники «карбованця» збільшилися в 10 разів, і наразі він коштує, барабанний дріб… 2$!

Що ми знаємо про «Карбованець»? Він з’явився у травні минулого року. Експерти з itc.ua зазначають, що з практичної точки зору у нього немає географічних кордонів, але формально він орієнтований на Україну.

«Зараз «карбованці» торгуються на трьох біржах: Cryptopia, Livecoin і BTC Trade UA. На перших двох він йде в парі з біткоіном, а на третій — в парі з гривнею. Витратити можна і безпосередньо самі «карбованці». На них можна поповнити мобільний, купити ігри, а в магазині tix24 розплатитися за безліч різних товарів (підтримка KRB вказана на сайті у розділі «Доставка і оплата»)», — повідомляє видання hi-tech.ua.

В обігу є понад 4,7 млн карбованців. Їхня сумарна вартість складає майже 5 млн. $.

Ще у березні 1 KBR коштував 0,01$. Місяць тому — 0,23$, 22 листопада — 2,13$. Це, звісно, не 8,2 тис. $, які дають за один біткоін, але прогрес значний!

«Чи є у цієї криптовалюти перспективи? Безумовно, так. Вона має невелике, але сформоване співтовариство майнерів і користувачів, кілька майнінгових пулів, а також ціну, яка за півроку зросла в 40 разів (з 40 коп. до 16 грн). Звичайно, криптовалютою першого і навіть другого ешелону карбованець навряд чи стане, але як локальний продукт цілком може прижитися в Україні», — вважає Владислав Миронович, редактор hi-tech.ua.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

Холодний піт

Тут працюють відгуки?

Назар Токар

Як бачите :)

Холодний піт

*** Оплату в KRB временно не принимаем

Звідси https://tix24.com.ua/dostavka-i-oplata