Єрченко Вадим
Опубліковано: 22 Грудня 2017

Держрибагентство крокує в ногу з технологічним часом — там створили інтерактивні карти для 12 регіонів України, на яких позначені зимувальні ями з рибою. Звісно, не для того, аби користуватися беззахисним станом риби, а щоб не порушувати закон.

«Нам було важливо відобразити дані у максимально зручному та зрозумілому форматі для рибалок. Щоб перебуваючи безпосередньо на водоймі можна було відкрити карту та зрозуміти, в забороненій чи дозволеній зоні для рибальства він знаходиться, де починаються та закінчуються межі заборонених ділянок», — зазначив Володимир Фалей, перший заступник голови відомства.

Наразі віртуальні мапи є для наступних областей: Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Черкаської, Запорізької, Житомирської, Донецької, Луганської, Київської, Дніпропетровської, Полтавської та Харківської. На черзі — Рівненська.

Крім цього, на картах Запорізького, Чернівецького, Дніпропетровського, Харківського та Київського рибоохоронних патрулів в режимі онлайн можна ознайомитись із зонами, закритими для рибальства протягом усього року.

Зимувальна яма — це місце масового скупчення риб ні дні річок і озер в зрозуміло який період. Міграція до таких заглиблень починається, коли у водоймах температура опускається нижче 8°. Риба стає пасивною, майже не їсть і не росте.

Частота серцевих скорочень знижується, реакція на подразники зменшується. Тобто хоч голими руками бери. Та це заборонено законом!

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.