Скільки мов знає Пріянка Чопра? (Та взагалі хто це?) Чи вміє Вілл Феррелл грати на барабанах? Стільки питань бентежить розуми користувачів та де ж взяти відповіді… З новою функцією Google це більше не проблема!

Відтепер зірки можуть власноруч відповідати на найбільш популярні запити у форматі відеороликів. Вони будуть з’являтися над результатами пошукової видачі. Але тільки у мобільних версіях популярного браузера.

Журналісти The Verge припускають, що Google надихнувся проектом Wired. Кілька місяців тому це видання випустило серію роликів за участю зірок, де вони відповідали на найбільш поширені питання про себе.

Епізод, у якому Райан Рейнолдьс та Джейк Джилленгол, жартують над тим, чи брат Райан Гослінг першому, має 12,5 млн переглядів:

Різниця лише у тому, що відео Google безпосередньо розташовані поряд з результатами пошуку. Тому не треба переходити на інші ресурси на кшталт YouTube. Наразі функцію тестують на мобільних пристроях у США, кажуть у компанії.

Відомо, що окрім Чопри та Ферелла відповіді вже записали співак Нік Джонас, актори Марк Уолберг, Джеймс Франко та Джина Родрігес. Та у майбутньому до проекту можуть долучитися менш популярні зірки.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти