Поки фінансові регулятори України кажуть, що криптовалюта — то не гроші, і не цінні папери, і взагалі не зрозуміло що, до запуску готують перший вітчизняний криптогаманець PrivatCoins.

Бета-версія програми з’явиться у січні 2018 року. Окрім як продавати та купувати криптовалюту, із PrivatCoins можна буде поповнювати мобільний. Це перший крок для того, аби почати використовувати криптовалюту у повсякденному житті, певен Олексій Грушко, засновник проекту.

За словами розробника, у майбутньому PrivatCoins буде мати всі функції класичного онлайн-банкінгу. Ви зможете купувати квитки, сплачувати за комунальні послуги тощо.

«В Україні до біткоіна ставляться винятково як до можливості швидко заробити, інвестуючи в нього. Його не використовують, як платіжне рішення. PrivatCoins має вирішити цю проблему», — каже пан Грушко.

Та це буде у майбутньому, тому повернемося до купівлі-продажу. Розробник запевняє, що з його гаманцем користувач може купувати біткоіни і гарантовано отримувати їх.

«У PrivatCoins сума утримується сервісом, потім сервіс отримує сигнал від системи переказів, що покупець перевів потрібні кошти. Потім сума в біткоінах переказується на рахунок покупця. Усе безпечно і анонімно: це гарантує технологія «блокчейн», — зазначив Олексій.

Процедура триває 10-15 хвилин. Мінімальна сума, на яку можна придбати криптовалюту, — 100 грн., «щоб людина могла спробувати торгувати через додаток». Максимальна — 25 тис. грн., бо, згідно із законодавством, фізичні особи не можуть переказувати більше цієї суми за одну транзакцію.

«Будьте одним із перших 2000 користувачів PrivatCoins! Отримайте запрошення на бета-тестування», — пишуть на сайті проекту.

Для цього треба написати своє ім’я, телефон та e-mail.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти