Поки МАУ лише готується запустити у своїх літаках Wi-Fi, «Київпастранс» вже обладнав доступом до мережі кілька своїх маршрутів. Увесь наземний громадський транспорт оснастять Wi-Fi упродовж наступного місяця, повідомляє прес-служба підприємства.

Наразі до інтернету під’єднали трамваї «Депо ім. Шевченка» та «Подільського депо», а також буси автобусного парку №5. Монтувати відповідне обладнання почали ще у вересні.

«Безкоштовний доступ до Wi-Fi в усьому наземному громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соціальними мережами або переглядати новини, але й ефективніше планувати свої поїздки», — вважає Дмитро Левченко, генеральний директор «Київпастрансу».

Партнером КП у цьому проекті стала компанія «Є Wi-Fi». Окрім наземного транспорту, вона також співпрацює з торговими центрами, навчальними закладами, аеропортами та автовокзалами, зазначено на сайті компанії.

Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна у будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні є спеціальна наліпка та інструкція. Для того, аби підключитися до мережі інтернет, потрібно лише відкрити браузер на своєму пристрої та перейти на сайт ewifi.com.ua.

Нагадаємо про ще один проект «Київпастрансу» — систему «е-квиток», яка повинна запрацювати вже у квітні 2018 року.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти