Єрченко Вадим
Опубліковано: 29 Грудня 2017

Над пристроєм 44-річний Олександр Цихмістро працював останні три роки. В результаті він отримав акумулятор (який зовні схожий на валізу) потужністю 24 кВт і вагою 15 кг.

Нова батарея швидко заряджається та має унікальну систему пожежогасіння.

«Тривалість зарядки батареї у компанії Тesla — до 80% за 40 хв. Ми заряджаємо батарею до тих же 80% за 12 хв. Повний заряд у Тesla триває 75 хв., а у нас — 20 хв.», — каже конструктор.

Окрім швидкості, акумулятор має ще одну перевагу — систему пожежогасіння. Ми ж усі пам’ятаємо, що літій-іонні батареї можуть вибухнути будь-якої миті, а створення більш безпечного елемента живлення ще попереду.

За словами Олександра, аби зібрати свій пристрій, він використав деякі комплектуючі з батареї Тesla. Решту деталей виробили на 10 харківських підприємствах. Щодо ціни на вітчизняний акумулятор, то вона вдвічі менша за аналоги, стверджує пан Цихмістро.

Аби налагодити промислове виробництво, потрібно 2-3 млн $. Зараз Олександр веде переговори з китайськими та європейськими компаніями.

Навесні Олександр хоче за допомогою своєї батареї завести електромобіль. Та для цього потрібно 12 акумуляторів. В Олександра ж поки є тільки 2.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.