Єрченко Вадим
Опубліковано: 11 Січня 2018
Оновлено: 15 Січня 2018

Сонячні панелі загальною потужністю 13 кВт встановили у Вишгороді Київської області. Їхня «родзинка» — у дугоподібній конструкції. Завдяки цьому господар може використати простір під панелями на власний розсуд.

«Сферичною» станцію назвали в компанії, яка розробила систему:

«Ми любимо робити сонячні станції, але особливо приємно робити їх незвичайними — це генерація і красивий об’єкт у замовника, який милуватиме око багато років», — написали конструктори.

Та повернімося до «сфери» (або «циліндру»). У компанії кажуть, що основна перевага такого неординарного рішення — вільний простір під установкою, який замовник може використати як завгодно. Ще одна зазначена перевага — «привабливий зовнішній вигляд» — вже на любителя.

Монтаж сонячної станції тривав 1 місяць. Вартість об’єкту — 12 тис. $. За прогнозами розробників, панелі окупляться за 5-6 років.

Нагадуємо, що власники побутових сонячних станцій потужністю до 30 кВт можуть розраховувати на «зелений» тариф. Для об’єктів, запущених в експлуатацію до кінця 2017 року, він становить 18 євроцентів за кожну кіловат-годину електроенергії, яка потрапила до загальної мережі.

← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
  Поширити у Фейсбуці
  Надіслати у Messenger
  Надіслати в Telegram
  Надіслати у WhatsApp
  Зберегти в Pocket

  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.