За підрахунками експертів, близько 6 місяців свого життя (або 122 години на рік) автолюбителі марнують у заторах. Цю проблему могли б вирішити автомобілі, що літають, та зараз, на жаль, існують лише перші прототипи.

Тому, аби оминути проблемні місця, водії мусять шукати інші наземні шляхи. Столичним шоферам у цьому допомагає навігаційний сервіс Waze, який об’єднав зусилля з Київською міською державною адміністрацією та Управлінням патрульної поліції в межах проекту Kyiv Smart City.

Завдання такої партнерської програми — ефективне управління міським трафіком, поліпшення комфорту та безпеки на дорогах Києва із залученням поліції, а також комунальних, дорожніх і аварійних служб.

«Уже сьогодні триває взаємообмін інформацією для оптимізації дорожньої ситуації в місті, актуалізації змін у схемі руху задля ефективного реагування служб на різні проблеми. Зокрема, карту перекритих доріг у Києві оновлюватимуть безпосередньо працівники Патрульної поліції», — написав у Fb Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Зараз на карті Waze можна побачити, де на дорогах столиці тривають ремонтні роботи, є ями, затори та сталися ДТП. Позначки залишають користувачі, зареєстровані у додатку. Інші водії можуть коментувати такі повідомлення і ставити «лайки».

На карті у режимі реального часу можна слідкувати за ситуацією на дорогах.

Що ще можна робити із Waze? Побудувати оптимальний маршрут з урахуванням всіх перешкод, поспілкуватися з іншими водіями, покликати на допомогу, ознайомитися з вартістю автопослуг і знайти найдешевшу заправку на шляху тощо.

У межах Kyiv Smart City у столиці вже запровадили систему інформування киян, запис на прийом до лікаря онлайн, контакт-центр 1551, сервіс визначення часу прибуття громадського транспорту, контроль за пересуванням комунальної техніки, яка також відображаються на Waze.

Компанію Waze було створено в Ізраїлі 2008 року. У червні 2013-го її придбала Google за 1,1 млрд $.

Карти у Waze створюють самі користувачі.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти