Минулого року компанія Аpple назвала найкращі та найпопулярніші додатки 2017 року. Особливим попитом користувалися app на тему психічного здоров’я, сторітелінгу (коли оповідання мають вигляд діалогів у месенджері), а також ті, що пов’язані з додатковою реальністю.

В останній категорії є віртуальний тату-салон, створений українкою.

Додаток має назву Inkhunter. Завдяки підтримці технології доповненої реальності (Augmented Reality, AR) він дозволяє приміряти татуювання, що вам сподобалося, на будь-яку частину тіла. І ви відразу побачите, чи пасує воно вам. Окрім цього, користувачі можуть завантажувати власні ескізи.

Загалом у базі є малюнки художників не лише з України, а й зі всього  світу.

Аби отримати проекцію, треба намалювати на своїй шкірі «квадратний смайлик» — дві паралельні рисочки і одну, перпендикулярну їм. Коли ви будете їх розтягувати, то побачите як розтягнеться ваше теоретичне татуювання на екрані смартфона.

Офіційно Inkhunter запустили 4 квітня 2016 року. До цього понад рік була доступна бета-версія програми. Створили її Олександра Рогачова і Павло Розумовський — тоді ще студенти факультету комп’ютерних наук ХНУ ім. Каразіна. Наразі їхній офіс розташований у Нью-Йорку.

За словами Олександри, татуювання у додатковій реальності — це лише початок. Уже за кілька місяців має з’явитися віртуальна примірочна для різноманітних аксесуарів: окулярів, ювелірних виробів, годинників.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти