У першій половині січня у Лас-Вегасі вчергове пройшла міжнародна технологічна виставка CES-2018. У межах заходу компанія DJ Innovations спільно з Ryze Technology, а також за участю Intel презентувала міні-дрон Tello вагою всього лише 80 г.

Що ж уміє цей малюк? Наприклад, записувати 360-градусне відео із роздільною здатністю 720р і передавати зображення на планшет або VR-гарнітуру. Також дрон може робити 5-мегапіксельні фотографії.

Взагалі Tello створили для дітей та підлітків, тому ним дуже легко керувати. Один рух пальця у спеціальному додатку і міні-дрон уже злітає з вашої долоні! Різноманітні трюки на радість дітлахам для цього квадрокоптера не проблема, бо йому можна задавати маршрут та віражі.

Робиться це за допомогою простого інструменту Scratch, створеного 2007 року саме для дітей молодшого та середнього шкільного віку, аби ті вчилися програмувати.

У корпусі безпілотника — чіп для обробки візуальної інформації Intel Movidius Myriad 2 VPU і система стабілізації польоту від DJI.

Тривалість польоту Tello на одному заряді — до 13 хвилин, дальність — близько 100 метрів. Його вартість, зазначена у більшості статей з виставки, — 99$. Та, мабуть, це лише рекламний хід, бо у магазині DJI Tello коштує 109€. У комплекті до квадрокоптера йде акумулятор, набір запасних лопатей, а також комплект захисту лопатей.

Продажі стартують у березні.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти