Мандрівники скоро зможуть витратити біткойни в магазинах і кафе в аеропорту Брісбен (Австралія). Великі роздрібні торговці почнуть приймати кілька видів криптовалют, включаючи біткойн, у обох терміналах аеропорту. З 25 січня 20 місцевих торговельних точок вже дозволяють оплату криптовалютами.

Летовище Брісбена стало першим у світі, що анонсувало підтримку цифрових валют. Для цього аеропорт уклав партнерство з платформою TravelbyBit. За допомогою цієї платіжної системи гості аеропорту зможуть використовувати біткойни, Dash, Ethereum та інші криптовалюти.

Керівництво пояснює, що, запроваджуючи криптові платежі, вони підтримують місцевий бізнес. На даний момент криптовалютою вже можна розрахуватись за різні послуги: від трансферу до проживання у готелі.

Генеральний директор стратегічного планування та розвитку компанії аеропорту Роель Хеллемонс пояснила:

Багато людей в усьому світі заробили гроші на крипторинку, і багато хто з них подорожує, тож є сенс пропонувати підтримку нових валют у нас в терміналах.

Брісбенський аеропорт — третій за розмірами в Австрілії, за минулий рік його послугами скористалось близько 6 млн пасажирів.

Нагадаємо, минулого року авіакомпанія Peach Aviation почала приймати біткойни як оплату за квитки.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти