Прокатом велосипедів вже мало кого здивуєш. Принаймні у Львові такий сервіс працює ще з 2015 року. Та, здається, Uber вирішила влаштувати у цій галузі невеличку революцію.

У Сан-Франциско, де тестують новий велосервіс, байк можна залишити майже будь-де.

«Головна ідея Uber — це допомагати людям переміщатися з точки А до точки Б. Для цього компанія має безліч варіантів — від POOL (сервіс спільних поїздок) до uberX та uberBLACK, і за тією ціною, яка влаштовує клієнта. Тому ми запускаємо у Сан-Франциско Uber Bike», — повідомила компанія у своєму блозі.

Це пілотний проект, який компанія започаткувала разом із нью-йоркським стартапом JUMP у тестовому режимі (поки доступні лише 250 е-байків). Мешканці та гості Сан-Франциско можуть орендувати електричний велосипед із педалями. Для цього у додатку треба обрати опцію Bike. Після цього на мапі ви побачите ті двоколісні, які наразі вільні і найближчі до вас.

Відлік часу починається після того, як ви підтвердите бронювання. Та до електробайка ще треба дійти. Це ж вам не таксі.

Після завершення поїздки транспорт можна залишити біля будь-якої велостійки. Звісно, закріпивши замок (цифровий код орендар отримає через додаток). У цьому й полягає міні-революція, бо зазвичай велосипед треба паркувати там, де ти його брав, що не дуже зручно.

Коштує послуга 2$ за півгодини. Кожна зайва хвилина обійдеться у 0,07$.

«Велосипеди — це зручний та екологічно чистий вид транспорту, що особливо важливо у густонаселених містах, де простір обмежений, а дороги перевантажені. Так, Uber Bike by JUMP — це один маленький крок у цьому напрямку, та це все одно прогрес, і ми не можемо дочекатися, щоб подивитись, як це працюватиме», — не приховують свого захвату в компанії.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти