Я зібрав для вас невеличку добірку моїх улюблених фільмів із непередбачуваним фіналом.

«Сім» (1995)

У ролях: Бред Пітт, Кевін Спейсі, Морган Фрімен, Ґвінет Пелтроу.

Психологічний трилер «Сім» від режисера Девіда Фінчера показує сім днів з життя досвідчених поліцейських, які розслідують низку вбивств. Серійний вбивця з особливою жорстокістю і витонченістю вбиває своїх жертв, називаючи себе посланником Господа, який карає людей за гріхи.

Він ретельно продумує свої злочини і біля кожної жертви залишає послання поліцейським. Ведучи розслідування, детектив Сомерсет знайомиться із сім’єю Міллза, вони зближуються і стають друзями. Але в такій роботі небезпека загрожує найближчим.

«Щасливе число Слевіна» (2006)

У ролях: Джош Хартнетт, Брюс Вілліс і Морган Фріман.

Шикарний трилер від Пола МакГігона «Щасливе число Слевіна» вийшов 2006-го року і мав величезний успіх. Хоч це і не детектив, але фільм має настільки закручений сюжет, що відкриває деталі лише в самому кінці, фільм просто заворожує.

Все почалося з того, що в Нью-Йорк приїхав молодий хлопець Слевін. Тут він має намір почати нове життя, знайти роботу і облаштуватися, бо у своєму рідному місті він втратив майже все: роботу, будинок та кохану дівчину. Зупинившись на квартирі приятеля Ніка, Слевін навіть не підозрює про те, які неприємності на нього чекають, і з якими небезпечними людьми йому доведеться зіткнутися…

«Зодіак» (2007)

У ролях: Джейк Джилленгол, Марк Руффало, Роберт Дауні (молодший).

Цей кримінальний трилер режисера Девіда Фінчера знятий за мотивами реальних подій і розповідає про боротьбу поліції Сан-Франциско з маніяком-вбивцею, який тероризував усе місто, і чиї злочини лишилися нерозкритими. Події відбуваються в кінці 60-х і початку 70-х років минулого століття.

Невідомий злочинець вбиває невинних людей і надсилає до великих газет міста зашифровані послання. Двоє співробітників газети «San Francisco Chronicle» — репортер кримінальної хроніки Пол Евері і карикатурист Роберт Грейсміт зацікавилися загадковими листами. Роберт успішно розшифровує послання, але це не допомагає поліції вийти на слід злочинця.

Небезпечний злочинець на прізвисько Зодіак убивав із різними інтервалами. Він то зникав на роки, то знову з’являвся і творив зло. І коли поліція засумнівалася в почерку вбивці, своє власне розслідування почав Роберт Грейсміт, який і вийшов на слід справжнього маніяка.

Вбивця Зодіак протягом 25 років здійснював свої жорстокі вбивства, і ця справа залишається одним з найгучніших і досі нерозкритих злочинів у США.

Юрист, закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Правознавство», маю досвід роботи в сфері стягнення проблемної заборгованості.

Коменти