ОАЕ не перестають дивувати нас своїми темпами впровадження новітніх технологій. Спочатку в Еміратах створили перше в світі Міністерство штучного інтелекту (хоча його головою все ж таки призначили людину). А до 2020 року ШІ вже має замінити прикордонників!

Зазначається, що це лише один із варіантів, який планує реалізувати влада ОАЕ, аби посилити національну безпеку.

Під час прес-конференції працівників Міністерства внутрішніх справ стало відомо, що новий аеропорт Абу-Дабі буде оснащений інтелектуальною системою, яка усуває потребу в співробітниках імміграційної служби.

«Ми почали зі сканера райдужної оболонки ока та системи розпізнавання обличчя і врешті-решт нам узагалі не знадобляться співробітники імміграційної служби», — зазначив генерал-майор Ахмед Аль-Раізі.

Озвучені плани вражають своїм масштабом. Система, яка замінить офіцерів, має з’явитися на всій території країни вже до 2020 року.

«ШІ — це майбутнє і запорука безпеки для всього світу», — вважає генерал-майор.

Зараз в аеропорту Дубаї вже працює «розумний» тунель, де використовується  технологія розпізнавання обличчя для визначення осіб пасажирів без стороннього втручання. Окрім тунелю, є ще «розумні» виходи. Скористатися ними можна, лише просканувавши паспорт або Emirates ID.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

петя

ну що. замінили?