Поки провідні виробники мобільних телефонів міряються функціоналом, компанія Nokia, котра недавно повернулась на ринок мобільних, вирішила придумувати не велосипед, а одразу цілу машину часу.

До цього фінська компанія «воскресила» легендарну цеглину Nokia 3310, а днями на виставці Mobile World Congress 2018, що відбулася в Барселоні, було анонсовано не менш легендарну Nokia 8110.

Цей телефон, котрий ще називали «бананом», нагадаю, випускався в кінці дев’яностих і став культовим завдяки фільму Матриця. Саме в цій стрічці головні герої користувались бананом-слайдером, котрий тоді був мрією кожного глядача.

Нео із легендарним телефоном. Фільм «Матриця».

Проте характеристики 8110 не будуть копіювати свого попередника. Телефон матите операційну систему Smart Feature OS, котра дасть користувачу можливість використовувати більшість сучасних функцій: сервіси Google, карти, голосовий асистент, соціальні мережі.

Технічна начинка

Під капотом цей гаджет має процесор Qualcomm Mobile Platform 205, а також 512 мб оперативки і 4 гб вбудованої пам’яті. Розміщена з тильної сторони 2-х мегапіксельна камера дозволить виводити зображення на 2,4 дюймовий екран, а акумулятор здатен тримати заряд до 25 діб.

Початок продажу телефонів запланований на травень цього року. Моделі будуть представлені в чорному та жовтому кольорі і коштуватимуть 79 євро.

В інтернеті вже є багато негативних відгуків про цю подію. Більшість людей вважає, що це крок назад, і Nokia живе минулим, де була лідером ринку. Але, крім цього девайсу, фіни роблять ставку на більш функціональні телефони, котрі випускаються на базі Android, а 8110 — це телефон, котрий знайде свого покупця.

Оновлена Nokia 8810, фото — planoinformativo.com

Ним може бути фанат компанії, людина, котрій телефон потрібен лише для дзвінків, або старше покоління, котре «щось не туди натиснув і все пропало».

Найцікавіше, яку раритетну модель Nokia випустить наступною? Щоб бути в курсі, читайте наш телеграм-канал.

Нагадаємо, що рік тому Nokia запустила у продаж модель 3310:

Легенда повертається: 10 фактів про Nokia 3310

Людина кількох слів і заплутаних дій. Альтруїст, мікроблогер, нонконформіст. Автор телеграм-каналу «Груз 250».

Коменти