Телеграм набирає обертів в Україні. Щодня з’являються десятки нових україномовних каналів із якісним контентом. Я з радістю спостерігаю за ростом їх аудиторії.

Мені відомо, як важко іноді знайти щось цікаве у розмаїтті каналів, тому ми зі знайомими адмінами якісних каналів зібрали для вас добірку — це десять найцікавіших каналів у телеграмі, які вам варто читати.

Це новини, технології, розваги і навіть канал Вікіпедії :). Читайте, підписуйтесь і нехай прибуде з вами сила, щоб ділитись із друзями.

І до речі, все звичайно ж українською.

Канали

Неймовірно

Неймовірний канал, де щоденно публікують цікаві факти, унікальні фото та історії. Це заряд хорошого настрою на весь день.

https://t.me/neymovirno

Досконала мова

Вивчати мову на прикладах цікаво і пізнавально, адже правила мало хто любить. Досконала мова — той канал, що допоможе досягти досконалості в українській мові. Щоденні лаконічні поради надихнуть боротися з суржиком, збережуть від найуживаніших помилок.

t.me/doskonalamova

Почни щось!

Канал про бізнес та саморозвиток. Корисні статті та новини на бізнес тематику. Мотивація, огляди ділової літератури та багато інших корисностей. Допомагає замислитись та розкласти по «поличках» важливі теми.

t.me/startsomethingnow

Blogmayster

Скільки заробляють на рекламі у телеграм? Як розкрутити канал? Все це, та багато іншого — від автора найбільшого телеграм каналу в Україні.

t.me/blogmayster

Територія

Утопічна модель світу без поганих новин. Якщо хтось запустив у космос машину, випустив хороший альбом, зняв цікаве кіно чи підготував список лайфхаків для бюджетних мандрів, — ви обов’язково прочитаєте про це у стрічці Території.

t.me/terytoriya14

Українська Вікіпедія

Канал української Вікіпедії в телеграмі. Вибрані статті, фото дня, та варті уваги новини із посиланнями на Вікі.

t.me/WikiUa

Lowcost UA: Дешеві мандрівки

Найбільший україномовний канал про дешеві подорожі від сайту Lowcost UA. Розпродажі авіакомпаній, найгарячіші тури, круїзи. Лайфхаки та промо-коди.

t.me/lowcostua

Tokar.ua

Найбільший технологічний канал українського телеграму. Простими словами про сучасні технології, винаходи і досягнення. Так-так, ми радимо читати наш канал від сайту Tokar.ua.

t.me/tokar_ua

РБК-Україна: новини України

Бот інформаційної агенції РБК-Україна в Телеграмі. Він вміє готувати дайджести із новинами, статтями та анонсами подій. До речі, бот працює двома мовами.

t.me/RbcUaBot

Адвокат

Канал ведуть юристи, що практикують. Багато публікацій з реальної практики. На каналі публікуються нетипові юридичні теми, про які зазвичай не пишуть юристи, а діляться лише за оплату. Важкий і сухий юридичний матеріал викладається звичайною простою людською мовою, іноді навіть з гумором. Через канал можна отримати усну або письмову юридичну консультацію.

t.me/advocat_ua

Щось не то

Найбільший україномовний канал у Telegram, і недарма. Сучасна іронія українською — гарантовано зробить ваш день. Рекомендовано для усіх поціновувачів гарного гумору.

t.me/shosneto

Нотатки мандрівника

Неймовірні історії подорожей, поради, тревел-хаки, а також можливість поставити питання, знайти компанію для мандрівоктекст пост чи вписку у будь-якому місті. Проект від «Території» існує загалом вже 4 роки, а відтепер і у Телеграмі.

t.me/n_mandrivnyka

Пухнасті

Затишний осередок любові до братів наших пухнастих в українському телеграмі. Ексклюзив, цікаві факти, гумор, історичні події пов’язані з тваринками, та багато іншого. Канал веде фотограф та мандрівниця, що живе в Іспанії, та займається волонтерством у притулках.

t.me/puhnasti

Коменти

Андрій

Цікавий канал про історію і місця України – https://t.me/heritage_ua

Надія

А тут чудова українська музика @estradaua

Павло

Кацапська мережу, мережу ФСБ. Дуже дивний пост для “Про мову”.

Назар Токар

На жаль, так і є. Фейс такий самий — керується звідти. Що пропонуєте?

ОЛЕСЯ

Інформація для споживача лікарських засобів. Як не зашкодити здоров‘ю. Правила вживання та зберігання ліків. Як уберегтися від фальсифікатів.Корисні поради про Ліки….
@MegaFarm1_farm

Віршую по феншую

Дотепні вірші з повсякденного життя, де замість останніх рядків використовуються різноманітні написи, оголошення та вивіски.
@virshar