Із заяви Камбіну від 29 березня стало відомо, що з 1 липня 2018-го в Україні почнеться поступова і остаточна відмова від аналогового телебачення.

На разі відомо, що відключити аналогову трансляцію планувалось і раніше, але Кабмін вирішив продовжити терміни трансляції для «вільного доступу громадян до інформації».

Ще 2006 року Україна планувала повністю перейти від аналогового телебачення до цифри у червні 2015-го, але уряд кілька разів переносив цей термін.

2017 року все ж було ухвалено документ про остаточний перехід до цифрового мовлення, який мав закінчитись 30 березня 2018-го. Уряд пояснював це рішення бажанням розширити покриття цифровим сигналом.

Для прикладу, у США від аналогового телебачення відмовились ще у червні 2009 року.

Наша редакція натомість дивується не тільки тому, що взагалі хтось дивиться телебачення, а і тому, що хтось вважає його джерелом інформації.

Ми вітали б рішення Кабміну, яке б повністю відключило це «джерело інформації» на території всієї нашої держави.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти

Dimitriy

>Ми вітали б рішення Кабміну, яке б повністю відключило це «джерело інформації» на території всієї нашої держави.

Це так по-радянски..) Під Миколаєвом та Броварами ще стоять глушилки))
Толку відключати? Куплять приставку, поставлять тарілку, куплять у інет-провайдера. Потрібна заміна у вигляді суспільного ТБ, привчати до інтернета. Заміна, а не обмеження.

Назар Токар

Перестати транслювати + пропонувати якісну заміну. Більшості людей ліньки щось шукати, як із ВК більшості ліньки ставити ВПН, тому пішли на фейс.