Polymaker та X Electrical Vehicle Limited (XEV), компанії з Шанхая, нещодавно презентували невеличкий автомобіль LSEV, який, на їхню думку, ламає традиційні уявлення про виробництво.

Річ у тому, що майже всі його компоненти надруковані на 3D-принтері. Цей процес триває лише 3 дні. Ціна машини також вражає — всього 10 тис. $.

Ло Сяофан, співзасновник і головний виконавчий директор Polymaker, описує LSEV, як перший насправді серійний 3D-проект:

«Так, є багато інших компаній, які використовують 3D-друк під час виробництва. Але ніщо не може зрівнятися з нашим LSEV за розміром, масштабами та інтенсивністю».

Це, звісно, добре, що 3D-друк стає повноцінним виробництвом, але що цей автомобіль собою являє?

Довжина LSEV — 2,5 м, ширина — 1,3 м, висота — 1,5 м. Отже, він менший за Smart ForTwo. Параметри останнього: 2,7 м х 1,6 м х 1,5 м відповідно. Важить LSEV 450 кг. Максимальна швидкість — 43 км/год.

XEV розробив автомобіль, використавши всього лише 57 елементів. Водночас звичайні автомобілі мають більше 2 тис. елементів. Єдині видимі частини, що не є надрукованими, — це шасі, сидіння і скло.

Щоб зібрати LSEV, потрібно 3 дні, стверджують у компанії.

Ще одна дивина — продавати автомобіль будуть без посередників, тобто між замовником і виробником не буде ланки дилерів. Аби придбати машину, покупцю треба лише подзвонити в офіс і залишити замовлення.

Першими LSEV випробують клієнти з Європи та Азії у квітні 2019 року за ціною 10 тис. $. Розробники вже отримали 7 тис. замовлень. Загалом до кінця наступного року китайці хочуть зібрати 20 тис. авто.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти