Пару років тому компанія Xiaomi презентувала Mi Bunny — «розумний» годинник для малечі. Він мав не лише розважати дітлахів, а й дати можливість батькам піклуватися про них. 2018 року ця концепція стала основою дитячого комп’ютера Xiaomi XiaoXun, з яким можна заспівати караоке або запитати у нього про всі ті незліченні «чому?». Компанія представила розробку на власному краудфандинговому майданчику.

Пристрій має 7-дюймовий дисплей роздільною здатністю 1024×600 із режимом захисту зору, чотириядерний процесор із частотою 1.2 ГГц, камеру, що підтримує запис Full HD-відео, акумулятор ємністю 4000 мАг, якого вистачить на 19 годин у режимі очікування. Операційна система — Android 6.0.

Та цікавіше все ж таки дізнатися, що цей комп’ютер вміє. Правда? Гаджет є сенсорним, тобто в нього зовсім немає клавіатури. Узагалі, це такий собі моноблок із анімованими очиськами. Він може відповісти на різні питання дитини, штибу «чому трава зелена?» або «чому небо блакитне?».

16Окрім цього, в пам’яті Xiaomi XiaoXun є понад 3 млн різних історій та казок, 50 тис. діалогів англійською та китайською мовами, 2 тис. навчальних вправ із можливістю завантажувати навчальні програми. Також є караоке на 10 тис. пісень. А завдяки вбудованій камері ви можете записати ваші з дитиною співи дуетом.

Ще одна функція — відеозв’язок. Також пристрій підтримує інтеграцію з популярними в Китаї месенджерами QQ, WeChat тощо.

Щоб почати випуск XiaoXun, компанія хотіла зібрати 10 тис. ієн (63 тис. $). Але ідея настільки сподобалася користувачам, що зараз на рахунку виробника вже 2,3 млн ієн (357 тис. $). Замовити комп’ютер можна за ціною 699 ієн (111$).

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти