Нарешті справжня весна увірвалась у наше життя і змусила повернути зимові куртки до шаф. Сонячне проміння розбудило гормони і підняло настрій, котрого так бракувало взимку. Здається, що з теплим повітрям ми вдихаємо силу, яка разом із киснем розноситься по крові.

І тут головне – скерувати енергію в правильне русло, поєднати приємне з корисним. А саме – залишити свою автівку в гаражі до кращих часів і осідлати велосипед.

Водії дуже помиляються, коли кажуть, що автомобіль дає свободу, адже з ним стільки мороки: страхування, ремонт, техогляд, дороге паливо, брак вільних місць на паркінгу. Пересування містом на цьому чотириколісному тарантасі вбиває наші нервові клітини. Затори забирають наш дорогоцінний час, який можна витратити на більш корисні та приємні речі.

Інша справа – велосипед. Корисність їзди на цьому двоколісному коні вам підтвердить кожен проктолог, уролог, кардіолог і навіть дієтолог.

Давайте розглянемо основні причини, щоб пересісти на велосипед.

Ліки від безсоння

Ранкові велопрогулянки надають бадьорості на цілий день і допомагають моментально заснути увечері. Вони приводять до ладу серцеві ритми та виводять з організму гормон стресу, котрий, власне, і заважає глибокому, здоровому сну.

Прискорення процесу травлення

Фізична активність зменшує час, потрібний для перетравлення їжі, стимулює скорочення кишкових м’язів, що запобігає здуттю та відчуттю дискомфорту в кишечнику.

Покращення активності мозку

Крутіння педалей збагачує наш мозок киснем, а це стимулює ріст нових клітин у тих ділянках мозку, що відповідають за пам’ять.

Також це запобігає розвитку хвороби Альцгеймера.

Хороший імунітет

Люди, котрі катаються щодня, хворіють вдвічі рідше за тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Це пов’язано з підвищенням активності імунних клітин, що дають відсіч вірусам та інфекціям.

Хороший секс

Катання на байку також покращує стан судин, що може стати потужним стимулятором сексуальної енергії.

А для чоловіків за 50 ризик отримати імпотенцію зменшується на 30%.

Хороший спосіб схуднення

Заняття велоспортом — навіть кращий спосіб схуднути, аніж біг, тому що люди з великою вагою під час пробіжок перевантажують хребет, а катання на велосипеді дозволяє тримати більшу частину ваги у сідлі.

Велоспорт надасть вашому тілу чудової форми.

Також велопрогулянки очищають легені, що корисно для тих, хто кидає палити. Велосипед не потребує багато місця, економить наш час та не забруднює довкілля.

Сподіваємося, ми змотивували вас і вже завтра ви будете крутити педалі на вулицях міста, споглядаючи на незадоволені фізіономії водіїв у заторах.

Людина кількох слів і заплутаних дій. Альтруїст, мікроблогер, нонконформіст. Автор телеграм-каналу «Груз 250».

Коменти