Літня школа програмування, створена асоціацією «ІТ України» 2014 року, — це проект для школярів 12-17 років, які хочуть спробувати себе в IT-сфері. Проект має назву «CODE Summer: First Step in IT» і проходить в межах профорієнтаційного проекту «Join_IT».

Цифрові технології у сучасному світі грають дедалі більшу роль. Часто цю індустрію сприймають, як щось складне і незрозуміле, але прогрес не спинити.

Ми з радістю спостерігаємо за освітніми програмами для молоді в Україні, а цього разу розкажемо про вітчизняний проект, який успішно працює вже не перший рік.

Його підтримують:

  • Міністерство освіти і науки України
  • Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв’язку
  • Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Літня школа проводиться вп’яте, і в ній упродовж двох місяців учні матимуть можливість отримати базові навички програмування. Освіта включає як теоретичну частину (лекції), так і практичний курс, де майбутні кодери зможуть написати свій перший проект — програму, гру, веб-додаток чи сайт.

Протягом курсу учні зможуть вдосконалити свої комунікаційні, презентаційні та лідерські навички.

Чому це цікаво?

Учасники на час курсу опиняться у робочій атмосфері програмістів, матимуть змогу налагоджувати стосунки у команді, отримувати досвід роботи над власним проектом. Результатом курсу буде презентація власного ІТ-проекту перед експертним журі.

Наставники будуть допомагати викладачам. Це студенти випускних курсів, що поділяться досвідом навчання на ІТ-спеціальностях.

Спілкування в командах і з наставниками допоможе учням зрозуміти специфіку роботи в сфері програмування.

Окрім того, учні зможуть на власному досвіді відчути ритм роботи, адже в межах курсу вони відвідуватимуть тренінги, а також побувають в офісах українських ІТ-компаній.

ВНЗ, на базі яких будуть навчатись групи:

  1. Київський політехнічний інститут ім. Сікорського
  2. Київський національний університет ім. Шевченка

Літня школа програмування — це шанс з користю провести літні канікули, знайти нових друзів та весело провести час.

Етапи проекту

  1. Вступне тестування (4 — 8 червня)
  2. Навчання в групах (18 червня — 27 липня)
  3. Підготовка проектів до захисту (30 липня — 10 серпня)
  4. Конференція з нагоди закриття проекту (13-17 серпня)

Попередня реєстрація у проекті є обов’язковою, а кількість місць обмежена.

Реєстрація

Участь у проекті повністю безкоштовна.

Зареєструватись на проект можна за посиланням.

Коменти

Людмила

почему только в Киеве.Мой сын мечтает об этом давно,ему 13. Мы живем в Кривом Роге и у меня нет возможности отправить его.Может организуете онлайн обучение.

Назар Токар

Людмило, насправді онайн-курсів, в т.ч. безкоштовних — безліч. Головне більш-менш освоїти англійську мову. Її теж можна легко і безкоштовно освоїти, не виходячи з дому.