Десять років тому підприємець Ігор Щукін вирішив, що хоча б для дітей потрібно робити справжню ковбасу.

Тому 2008 року разом зі своїм партнером Ігорем Мусієнко у маленькому селі Савин на Чернігівщині він створив компанію «Савін продукт», яка спеціалізується на випуску натуральних ковбас, сосисок та буженини.

Залишивши 1992-го військову службу, Щукін вирішив спробувати себе в бізнесі. Почав постачати на м’ясопереробні підприємства витратні матеріали.

До 2008 року партнерами Щукіна були виробники оболонок та інгредієнтів для ковбас, фахівці в галузі виробництва ковбасних виробів. Та й сам він уже добре знав ковбасне виробництво.

Якість ковбасних виробів не завжди задовольняла споживача, тому разом із партнером Ігорем Мусієнком він вирішив, що хоча б для дітей треба зробити ковбасу, яку можна їсти.

Набиратися досвіду партнери поїхали до країн Європи: Польщі, Угорщини, Австрії та Німеччини.

Щоб запустити виробництво, знадобилися сотні тисяч доларів інвестицій, які пішли на купівлю дорогого устаткування і ремонт приміщення.

Щукін згадує, як польські фахівці, які встановлювали на його обладнанні спеціальні програми, запитали, навіщо такі програми, адже зазвичай ковбасу варять інакше.

У відповідь на озвучене бажання робити ковбасу з м’яса Ігор почув здивоване: «З м’яса? У чому ж бізнес?».

Сьогодні «Савін продукт» купує м’ясо у постачальників із Переяслав-Хмельницького району і Полтавщини. Щоб забезпечити себе якісною індичатиною, інвестували у невелике господарство на Чернігівщині.

У лінійці продукції «Савін продукту» є близько 10 видів виробів, які не містять глютену або лактози, продукція продається в Good Wine і «Ашан».

↑ Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці

Заступник головного редактора БізнесЦензора, автор телеграм-каналу Just Бізнес. Пишу про людей, які створюють, а не руйнують. Про економічні процеси зрозумілою мовою.

Коменти