Здавалося б, що може бути незвичного у мапі світу? Материки ті самі, моря і океани — теж. Відколи ми вивчали географію у школі, майже нічого не змінилося.

Тому родзинка може бути у підході — український стартап EnjoyTheWood створив та запатентував модульну мапу світу, зроблену з дерева.

Результат настільки сподобався людям, що на Kickstarter цей проект зібрав 100 тис. $ замість необхідних 15 тис. $. Що ж незвичного у проекті?

«Наша дерев’яна карта створена, аби зробити офі красивим (ми перевіряли). Вона змінила старі нудні порожні стіни. Вона в сотні разів краща від будь-якої картини (у Луврі вже шукають наш номер) і значно цікавіша за рамки для фотографій», — зазначено на офіційному сайті творців.

Карту створено з натуральної деревини. Є шість кольорових варіацій: блакитна, чорна, коричнева, червона, жовта та, власне, натуральна. Також є три розміри: 100 х 60, 150 х 90, 200 х 120. Товщина кожної плитки — 6 мм.

Окрім цього, розробники пропонують дві комплектації:

  • Стандартна карта + назви штатів США, Канади та Австралії + столиці країн (англійська, німецька, французька)
  • Стандартна карта + назви країн і кордони (англійська, німецька, французька)

«Наша мапа — ідеальний подарунок для вашої родини, друзів чи колег, особливо якщо вони люблять подорожувати», — йдеться на сторінці проекту на Kickstarter’і.

Країни, де ви побували, можна відмітити шпильками. Або придбати шпильки у вигляді літачків додатково. Для них на мапі є спеціальні отвори. Також можна прикріплювати фотографії, квитки та інші пам’ятні речи, пов’язані з певними місцями.

Година часу і мапу буде зібрано. Кріпиться вона двостороннім скотчем.

Мінімальна вартість — 109$, максимальна — 299$. Усе залежить від обраного варіанту комплектації.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти