Якщо ви не йдете програмувати, тоді програмування йде до вас. Міжнародний проект Robo.House започатковує в Україні пересувні школи робототехніки, програмування і штучного інтелекту, які будуть «довозити» освіту в найвіддаленіші куточки України. Зараз готовий вирушити в дорогу перший мобільний клас-трейлер.

RoboBus (таку назву має пересувна платформа) — це причеп довжиною 6 м і шириною 2,5 м, в якому є 3D принтери, комп’ютери, роботи, комплектування для розумного будинку та інша сучасна техніка. За словами розробників, він також оснащений штучним інтелектом.

Завдання ШІ — обирати оптимальніший маршрут, аналізуючи рівень технологічного розвитку регіону.

Причеп може вмістити до 10 учнів. Дверцята трейлера відкриті як для дітей, так і для дорослих.

Навчальний план:

  • Програмування С / С ++, Python, Swift
  • Робототехніка на базі світових платформ Raspberry Pi, Arduino, STM32
  • ШІ на базі відкритих нейромереж
  • 3D моделювання та друк на базі Solidworks і AutoCAD
  • Конструювання квадрокоптера та ракетомоделювання

Один урок коштує 170 грн, повідомляє «Хмарочос». Усього занять має бути 12. RoboBus зможе приїхати до вашого населеного пункту, якщо там буде хоча би 70 охочих пройти навчання. Не обов’язкового збирати аудиторію самотужки — спонсора чи фонд можна знайти через громаду міста.

Загалом Robo.House планує відвідати 6 міст протягом року. 3 роки команді проекту знадобиться, аби побувати у всіх обласних центрах. За 5 років буде зібрано 10 причепів RoboBus, аби охопити глибинку.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти