Ілон Маск незадоволений останніми публікаціями західних ЗМІ про Tesla, а боротися із неправдивими публікаціями він вирішив оригінально: створить для цього сайт, де можна буде дізнатися оцінку рівня довіри як до публікацій, так і джерел інформації.

Одними з несправедливих оцінок Маск, зокрема, вважає публікації, де йшлося про те, що на заводах Tesla погані умови праці, а у електромобілів є проблеми з гальмами, що спричиняє велику кількість аварій, повідомляє BBC.

На журналістів весь час тиснуть, щоб вони писали статті, які читають якомога більше людей. ЗМІ хоче заробити на матеріалах, інакше журналісту загрожує звільнення, — пояснив Маск.

Ілон бачить цей сайт як глобальне джерело, де кожен зможе дізнатися, чи варто довіряти тому чи іншому ЗМІ. Велику увагу на сайті приділятимуть боротьбі з ботами, щоб вони не могли керувати системою оцінок.

Сайт може називатися «Pravda», як і газета в СРСР, яка, що символічно, здебільшого складалася з пропаганди і подавала обмаль об’єктивних фактів.

25 травня Маск написав у твітері, що намагався домовитись із «росіянами» про купівлю домену pravda.com, але згодом визнав помилку і сказав, що домен належить «Українській правді».

Укрправда відмовилась продати домен, тож Ілон натомість купив адресу Pravduh.com.

Раніше ми вже писали, що Ілон Маск вимушений спати на заводі, щоб встигнути випустити партію Tesla:

Ілон Маск вимушений спати на заводі, щоб встигнути випустити партію Tesla

Коменти