Кросівки з жувальної гумки, зібраної на вулицях, заборона вологих серветок, перший у світі магазин без пластикових упаковок — кожен обирає власний шлях, аби зробити нашу планету трохи чистішою. Днями хороший приклад для наслідування показала компанія Princes, найбільший виробник пластикових пляшок у Великій Британії.

Протягом наступних 4 місяців вона збільшить використання переробленого пластику в своєму виробництві до 51%.

На Princes припадає 7% від загального ринку виробництва пластикових пляшок Об’єднаного Королівства. Її профіль — пляшки 0,9 л під напої та олії. Ємності з пластику компанія виготовляє як для себе, так і для інших роздрібних продавців.

«Ми хочемо збільшити використання переробленого пластику до 51%. Це важливий крок не лише для нас, але й для продуктової промисловості загалом, оскільки нашу продукцію отримують мільйони домогосподарств», — зауважив Девід Макдіармід, директор із корпоративних зв’язків у Princes.

Цього показника Princes має досягнути до вересня.

Також пан Макдіармід додав, що в майбутньому компанія хоче всю свою продукцію виготовляти з переробленого матеріалу. Та це станеться «як щойно, так відразу».

Слід зауважити, що Princes — не єдина компанія, яка прагне екологічної чистоти. Бельгійська компанія Ecover, що спеціалізується на виробництві засобів для чищення і косметики, цього року почала виготовляти пляшки для мийних засобів із переробленого пластику. З нього ж робитимуть упаковки для інших побутових товарів. Перехід триватиме до 2020 року.

Та й це ще не все. Iceland, британська мережа продуктових супермаркетів у Великій Британії та Ірландії, оголосила про нову систему маркування, щоб покупці мали змогу уникнути товарів із пластиковою упаковкою.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти