Цифрове перетворення України зусиллями компанії Google та всіх небайдужих триває. До регіонів, якими можна прогулятися, не виходячи з дому, доєдналася Київщина.

Національні парки, дендропарки, VR-панорами, довідкова інформація — відтепер все це можна знайти на спеціально створених ресурсах, безкоштовно та в один клік!

Почнемо із загального. Так само, як з іншими областями, Google створила інтерактивну карту цікавих для відвідання місць. Обираєте об’єкт, нехай це буде резиденція «Межигір’я», клікаєте на «Детальніше» і ось ви вже «на місці». Завдяки 360-градусній панорамі ви можете роздивитися навколо, а потім обрати на маленькій карті-путівнику інші зафільмовані локації.

Та «Межигір’ям» уже нікого не здивуєш. Тому розробники підготували кілька маршрутів малодоступними місцями Києва. Наприклад, можна опинитися на щиті монумента «Батьківщини-Матері», походити Подільським мостовим переходом, який ще будується, піднятися сходами Будинку з химерами або спуститися під землю та «проповзти» Микільською дренажно-штольневою системою.

Окрім цього, на сайті можна обрати гідів та інші маршрути для справжньої пішої прогулянки.

Ще один корисний ресурс, створений в межах кампанії, — це Kyiv Maps, який наповнюють різноманітні міські департаменти (освіти, культури, спорту тощо). Тут є актуальні анонси заходів (зокрема, тих, які можна відвідати безкоштовно), цікаві місця (театри, парки, галереї мистецтв, клуби та ін.). Аби звузити пошук, є зручний фільтр. Вам лише потрібно обрати локацію (ресторан, готель, спорткомплекс тощо). Також є добірки статей, з яких ви дізнаєтеся, куди у столиці можна повести дитину або де у меню закладу є кальян.

Для тих, хто веде здоровий спосіб життя, є окремий сайт Sport.Kyiv Maps. Спортмайданчики, стадіони, басейни, розклад спортивних заходів — вся ця інформація тут.

Також автори проекту зазначають, що на карти Google було нанесено та верифіковано понад 3 тис. соціально значущих об’єктів столиці.

Нагадаємо, що наразі віртуально прогулятися можна такими областями:

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти