Компанія Samsung оголосила про плани щодо повного переходу на відновлювані джерела енергії. Це стосуватиметься офісів, заводів і всіх виробничих потужностей компанії у США, Китаї та Європі до 2020 року.

У Кореї Samsung планує встановити в штаб-квартирі компанії 42.000 кв. метрів сонячних панелей та кілька геотермальних електростанцій. З 2019 року планується встановлення ще 21.000 сонячних панелей та додаткових геотермальних електростанцій у містах Пьонгтаке та Хвасеоні.

2018 року Samsung додатково встановить 63. 000 кв. м сонячних панелей та геотермальних установок для виробництва енергії у містах Сувон, Пьонґтаек та Хвасеон

Це дозволило б компанії Samsung генерувати об’єм електроенергії, якого б вистачило на забезпечення 115.000 корейських сімей із чотирьох осіб протягом року.

Samsung постійно збільшує свій внесок у використання поновлюваних джерел енергії. «Ми зосереджені на захисті планети і робимо свій внесок у захист довкілля», — заявив виконавчий віце-президент та голова глобальних громадських справ компанії Конг Кім.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Підтримайте Токар
50 грн.

10% середньостатистичної статті,
або ж пів дня роботи нашого сервера

Підтримати
Ось вона, нагода стати причетним до розвитку незалежних медіа!
Коменти