Костянтин Котов
Опубліковано: 28 Червня 2018
Оновлено: 29 Червня 2018

Blue Origin — це компанія Джеффа Безоса (засновника Amazon), головною ціллю якої є космічний туризм. І ось на публічному саміті Amazon Web Services, віце-президент Blue Origin сказав:

Найближчим часом ми плануємо розпочати перші тестові польоти з пасажирами», — додавши, що 2019 року планується розпочати продаж квитків

Ціна на політ не оголошувалася, але, найімовірніше, це буде недешево. Оцінки аналітиків коливаються від $50,000 до $ 250,000 за місце.

Як це відбуватиметься?

Навряд чи хтось зможе розказати про цей процес краще, ніж сама компанія, тому ви можете переглянути презентаційне відео від Blue Origin.

Порада: відео йде дуже повільно, тому в налаштуваннях перегляду радимо вам поставити швидкість хоча б х1,5.

Але якщо ви не хочете дивитись відео, є прекрасна інфографіка, яка ілюструє весь процес туристичного польоту:

Як видно з ілюстрації, система доволі лаконічна: злітає ракета з капсулою, в ближньому космосі вони роз’єднуються, ракета одразу сідає на землю (посадка дуже схожа на посаду Falcon9 від SpaceX), а капсула проводить якийсь час на ближній орбіті й потім, за допомогою парашутів, приземляється.

Уся ця система польотів має назву New Shepard і розрахована на польоти до 6 осіб одночасно.

Пишіть в коментарях, що ви про це думаєте і чи хотіли б скористатися такою послугою, якщо у вас буде потрібна сума?

Автор телеграм-каналу @koteikapro - твого науково-популярного раю. Дебатер, оратор і громадський активіст. Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати.
← Тисни «Лайк», щоб читати нас у Фейсбуці
Поширити у Фейсбуці
Надіслати у Messenger
Надіслати в Telegram
Надіслати у WhatsApp
Зберегти в Pocket
Обговорення